EELK Kirikupäev ja Laulupidu 2015

EELK Kirikupäev ja Laulupidu 2015

Eestlased on tuntud kui laulurahvas. Muusika on jõud, mis liidab ja ühendab. Käesoleva aasta juulikuus leiab aset vaimulik laulupidu, kus saavad kokku kirikukoorid ja -muusikud üle Eesti, et tuua ühiselt Tartu laulukaare all kiitust meie Jumalale ja loojale.

Laulupidu toimub käsikäes Kirikupäevaga. Ühine programm kestab 2. juuli õhtust kuni pühapäeva, 5. juuli hommikupoolikuni, mil kõik võetakse kokku kell 10 algava suure ühise muusikalise jumalateenistusega Tartu Pauluse kirikus.

Neli päeva kestva programmi hulgast võib leida veel näiteks palju erinevaid kontserte, alates orelimuusikast lõpetades eestistatud versiooniga Pekka Simojoki „Ülistusest“. Lisaks toimuvad tegevused lastele, palvused, erinevad loengud, näitused, Nelja Tuule ristirännak, on avatud misjonitelk, kus tutvustatakse misjonitööd meil ja mujal.

Kirsiks tordil on siiski 4. juulil kell 17.00 algav laulupeo kontsert „Maarjamaa – Isa maa“ – kus astub üles üle 3000 laulja ja muusiku. Tule ja saa osa millestki võimsast! Näe, palju on Eestis kristlasi, ja mida me koos korda võime saata!

Rohkem infot ja täpsem programm:

Facebook

www.eelk.ee/kirikupaev/