Koos tuntud staaridega Soomest otsiti oma kohta ja kutsumust jumalariigis

Koos tuntud staaridega Soomest otsiti oma kohta ja kutsumust jumalariigis

Möödunud nädalavahetusel toimus reede õhtul tavapärane Noortekohvik Rannamõisa kogudusemajas, kus külalised olid kõike muud kui tavalised. Noortele jagas kogemusi oma tööst ja elust kuulus evangelist Soomest Ilkka Puhakka. 40 aasta jooksul koos Jumalaga rännates on kõige eredamad õppetunnid saadud Venemaa vanglates, kus lootuse nägemiseks ei piisa tavalistest silmadest, vaid Jumal peab avama inimese südame silmad seda nägema. Kõige kivisemgi süda ja mustemgi minevik saavad uue võimaluse ning eluagset karistust kandvad vangid leiavad uue lootuse.

Muusikaga teenis kaasa üle terve Soome tuntud popstaar Juha Tapio, kes on üle 10 aasta koos Ilkkaga viinud sõnumit Kristuse vabadusest vene vanglamüüride vahele.

Laupäevasel noorteseminaril Nõmme baptistikoguduses aitasid muusik Juha, evangelist Ilkka ja pastor Kari ehitada noortel enda jaoks usu sambaid, mis kannaksid ka siis, kui kõik muu laguneb koost ning samuti leida oma kutsumust, mille Jumal meile on andnud ja kinnitab, et ei võta seda meilt ära.