Otsitakse aasta noort juhti

Otsitakse aasta noort juhti

Misjoniorganisatsioon MTÜ Koma kuulutab seitmendat korda välja konkursi tiitlitle “Aasta noor juht 2014”, mille pälvivad kaks kristlikku noorsootöötajat 21.-23. veebruaril, mil toimumas on iga-aastane juhtide konverents “Põlev Pirn”. 

“Otsime eestimaalt juhte, kes väärivad tunnustust selle eest, mis nad meie maa noorte ja koguduste heaks on teinud,” ütles Koma eestvedaja Märt Saar. “Juba tänaseks on esitatud pooltosinat nime, aga lõplik otsus sünnib järgmisel nädalal, mil laekunud on kõik soovituskirjad.” Aasta noore juhi laureaadiks võib saada Saare sõnul igaüks, aga eelkõige jäävad sõelale need, kes paistavad silma oma teenimisstaaži, viljakuse ja tunnustatud karakteriomaduste poolest.

Ettepanekud kandidaatide ülesseadmiseks esitada kirjalikult 18.veebruariks 2014 MTÜ Koma aadressile info@k-oma.ee, tuues välja järgmised andmed:

1) kandidaadi nimi
2) kandidaadi kontaktandmed
3) kandidaadile tiitli andmise põhjendus
4) lühike kirjeldus kandidaadi elu- ja teenistuskäigust
5) soovitavalt kuni 3 soovituskirja (nt kandidaadi pastorilt, noorelt ja lähedaselt)

Kandidaate võivad esitada kõik Eestis alaliselt elavad isikud ja tegutsevad organisatsioonid. Ettepanek peab olema varustatud esitaja kontaktandmetega. MTÜ Koma jätab endale õiguse teha kandidaadi kohta täiendavaid järelepärimisi.

Möödunud aastatel on saanud tiitli “Aasta noor juht” järgnevad tegijad:
2008 – Veljo Kaptein, Marjana Luist
2009 – Veronika Madalvee, Joel Võsu
2010 – Kristiina Seppel, Evelin Põldsaar
2011 – Chris ja Laura Wiles, Joel Reinaru
2012 – Jakob Remmel, Hermann Kalmus
2013 – Ivo ja Liis Unt, Hannes ja Sander Saard

Auhind antakse üle Inglise Kolledžis, 22. veebruaril, Põleva Pirni laupäevaõhtusel koosolekul. Konverentsist lähemalt www.polevpirn.k-oma.ee