Hoia oma vaim Tõe lähedal

Hoia oma vaim Tõe lähedal

Jumala Sõna on see, mis aitab kristlasel püsida usus ja hoida teekonda kindla eesmärgiga. Räägitakse sageli, et mida me iga päev kuulame-vaatame, selline on ka meie vaim ning tihtipeale tuleb teadlikult seda “vaimurooga” endale ka leida. Millised aga võiksid olla praktilised igapäeva väljundid, et end selle Sõnaga varustada ja regulaarselt oma usku kasvatada?

Üks lihtne, mugav ja praktiline võimalus on kasutada tänapäeva tehnikat ja leida internetist erinevate koguduste Sõnumit läbi meedia. Eestis on mõned kogudused, kes laevad kõik jutlused või teenistused üles internetti. Näiteks Tartu Risttee koguduse Facebooki või Youtube leheküljelt on neid võimalik vaadata. Kolgata ja Pauluse kogudused panevad üles kogu jumalateenistuse täies mahus. Kindlasti on neid kogudusi veelgi. Kristlikke raadioid saab kuulata onlines või järelkuulata arhiivist ning alla laadida oma nutitelefoni. Need kõik annavad hea võimaluse kinnitada end Sõnumiga just sel hetkel kui tunned raskusi ja võitlust ning kiires elutempos leida rahuliku hetke jalutuskäigul, rongis, poejärjekorras või mujal.

Maailmas on palju, mis meie tähelepanu ja pühendumist endale nõuavad ning mida lähemale me Jumalale kasvame, seda tugevamalt ja märkamatult võivad meid tabada ka vaimsed rünnakud. Selle vastu kaitseb meid aina tugevamini Tõe lähedal püsimine.

“Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega.” (Ef 6:12)

 

Kuula / vaata: Risttee kogudus, Tartu Pauluse kogudusKolgata kogudus, Raadio 7,
Pildiraadio,  Pereraadio.