Kas inimeste arvamus minust või nende igavik?


Dylan Long on pastori poeg, kellele ei meeldinud kirikus käia, rääkimata evangeeliumi jagamisest, sest Dylani arvates oli Jumal loonud ta häbelikuks.

16-aastaselt sai noormees Jumalalt ilmutuse, et kristluses peab olema midagi enamat kui lihtsalt kirikus käimine. Pärast seda koges Dylan isiklikult Jumalat ja see rõõm oli nii suur, et ta ei saanud enam elada teisiti, kui seda ka teistele jagada.

 

Loomulikult oli see ka tema jaoks väljakutse! Dylan pidas mitmeid võitlusi, millega teisedki kristlased maadlevad seoses evangeliseerimisega. Aga ta esitas korduvalt küsimust: „Mis on minu jaoks tähtsam – kas inimeste arvamus minust või nende igavik?“ Vastates sellele, võime aru saada oma prioriteetidest. See on meie isiklik valik, kuidas käitume.

„Jumal ei ole meile ju andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse ja mõistlikkuse vaimu.“ 2 Timoteose 11:7

Jumal ei loonud Sind hirmu vaimuga! Evangeeliumi jagamine on eluviis ja see on Sinu võimuses otsustada, millal saad vabaks inimeste kartusest.

Alusta samm-haaval: Hakka palvetama inimeste eest ja Sa näed, kui võimas on meie Jeesus. Sa ei saa armastada inimesi, kui Sa kardad neid. Imed juhtuvad siis, kui Sa astud välja oma mugavustsoonist. Sa ei tea kunagi, mis rolli Sa mängid kellegi pääste teekonnal. Sa võid elada üleloomulikku elu!

 

Kokkuvõte Dylan Longi tunnistusest Terminali konverentsil „Läkitus“ 2018