Kontsert “Jõuluingli puudutus” – Ida Elina (FIN) & Credo-Allika Kammerkoor (EST)


Auhinnatud ja ainulaadne Soome vokalist Ida Elina popkandlel koos Credo-Allika Kammerkooriga Eesti ja Soome 100. aastapäevale pühendatud pidulikul kontserdil „Jõuluingli puudutus“ Tallinna Metodisti kirikus laupäeval, 16. detsembril kell 19:00.

Ida Elina on 31-aastane unikaalne pop-jazz muusik ja vokalist, kes on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia muusikamagistri kraadiga. Ta on toonud kandlemängu uue väljendusrikka lähenemise, inspireerituna nn „slap guitar“ tehnikast, mis võimaldab esitada nii pop-jazz kui ka meloodilisemat muusikat. Ta on esinenud Soomes, Rootsis, Norras, Jaapanis, Saksamaal, USA-s ja Hiinas ning pälvinud mitmeid muusikaauhindu. 2017. aastal oli ta üllatusesinejaks Põhjamaade ärifoorumil (NordicBusiness Forum).

Ida Elina ja kümmekond aastat Eestis tegutsenud Credo-Allika Kammerkoor toovad publikuni eksklusiivse mitmemõõtmelise jõulumuusika elamuse, kus kaunid tuntud jõululaulud on ühendatud mõnusa pop-jazz muusika ja erinevate heli- ja valgusefektidega. Eelnevad kontserdid on näidanud, et selline erinevate stiilide ja dimensioonide ühendamine pakub rõõmu ja hingekosutust erinevatest põlvkondadest kuulajatele. Kontserdi jaoks kirjutab vahemõtisklused Janek Mäggi, õhtut juhib Hannes Hermaküla ja dirigeerib Riina Tikenberg.

Ida Elina Youtube’i kanal https://www.youtube.com/user/idaelinamusic/feature

Piletid müügil Piletilevis 

 

Facebook www.facebook.com/pg/CredoAllika