Uus Pluss-ajakiri “Südame silmad” on ilmunud!

Uus Pluss-ajakiri "Südame silmad" on ilmunud!

Märtsikuu ajakiri pealkirjaga “Südame silmad” on ilmunud ning saadaval kõigile huvilistele! Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind!

Värskest Plussist saad lugeda kristlasest ärimehest Vaido Palmik, noorest muusikust ja fotograafist Oliver Rõõmus ning Noorte Missiooni tegemistest Eestis. Gospel rubriigis on luubi alla võetud kodumaised bändid, kes oma esimesi albumeid salvestavad – Reinaru Vennad ja Daniel Levi. Veel saad põnevat teada tuntud piiblitegelase Moosese kohta, Tartu Kolgata koguduse noortest ja südame silmadega nägemisest.
Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist!

Sul on võimalus endale või sõbrale tellida Pluss-ajakiri posti teel koju!
Tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee või tel 6464760. Ajakirja võid küsida ka Tallinnast
Misjonikeskusest (Tehnika 115) ja Tartust Pauluse kirikust (Riia 27, tel 7420258) või Agape kontorist (Vaksali 11-44). Võid ühendust võtta ka Plussiga: pluss@plussmeedia.ee
Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Mõne nädala jooksul jõuavad ajakirjad ka kõikidesse rahvaraamatukogudesse (mitte kooliraamatukogud) üle Eesti! Küsi julgelt Pluss-ajakirja ka oma kogudusest!

Varasemaid ajakirju saad lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri

Loe Hea Sõnumiga Plussi ning jaga seda ka oma sõpradega!