Life+gospel+meedia laager 2014

Life+gospel+meedia laager 2014

Vihmase augustikuu keskel on Plussmeedia meeskond kogunenud Taebla gümnaasiumi, kus meie traditsiooniline meedialaager on ühinenud kunstile ja tantsule pühendatud Life laagriga ning muusikale orienteeritud Gospellaagriga. Kolme laagri toimumine samas hoones on uus ning ainulaadne kogemus kõigile osalistele – siiamaani on eelkõige domineerinud siiski positiivsed emotsioonid:

Madis: Mulle väga meeldib, et mitu laagrit koos on! Olen saanud tuttavaks väga paljude uute inimestega,  väga huvitav on olnud õppida lühfilmide tegemist.

Ragne: Selles laagris olen näinud lähedalt lühifilmi tegemist, mis oli minu jaoks uus kogemus. Olen saanud selle valmimises ka ise kaasa aidata. Samuti on siin supertoredad inimesed!

Kristina: See laager on olnud väga hariv – olen õppinud videotöötlust, kuid lisaks sellele on siin veedetud aeg olnud väga lõbus. Suurepärane laager!

Plussi rahvusvahelises meedialaagris osalevad lisaks soomlastele, eestlastele ja venelastele seekord ka Norrast pärit meediahuvilised. Üheskoos on kirjutatud piibliuudiseid, õpitud lühifilmide tegemist ja fotograafiat. Nelja-päevase laagri töö tulemus jõuab õige pea ka lugejateni – jälgige meie Facebooki lehekülge ja kodulehte, et näha esimesena värskeid lühifilme, fotosid laagrist ja põnevaid piibliuudiseid!