Skillet – John Cooper: õpin palve jõudu oma tütrelt

Skillet - John Cooper: õpin palve jõudu oma tütrelt

Skilleti pressikonverentsil oli Plussmeedia ajakirjanik Anete Palmikul võimalus rohkem uurida bändi muusika ja missiooni kohta.

Solist John Cooper avab bändi ühe tuntuima loo “Monster” mõtet: “Meie sees elab keegi, keda me ei tahaks, et seal oleks. Kristus muudab meid uueks ja see vana meie seest läheb minema.” Bändiliikmed tunnevad, et teevad misjonitööd, kuna inimesed on palju kirjutanud, et just tänu nende muusikale on nad leidnud tee Jeesuse juurde.

Bändi tegemise mõju Johni ja Korey abielule nägi John väga positiivsena seda, et ka tema abikaasa on üks bändiliige ning tuuridel on alati kogu pere koos. “Kõik teised bändiliikmed on seda alati kadestanud. Kuigi meile see tähendab muidugi ka kõikide pereprobleemide lahendamist mikrobussis koos teiste bändiliikmetega.”

Oma 9-aastaselt tütrelt on John õppinud nägema rohkem palve jõudu ning siirast ja kindlat usku. “Ta palvetab kogu aeg, tal on palvelist paljude inimeste ja soovidega, mille pärast ta on juba aastaid palvetanud. Seda on lihtsalt imeline näha ja see on mulle väga eeskujuks.”

Videointervjuu bändiliikmetega peagi Plussmeedias!